Türkiye'de geleneksel epoksi gibi reçine esaslı zemin uygulamaları HIT Design ile cok farklılaştı.
Epoksi, poliuretan, akrilik, MMA gibi reçineler ve renklendirilmiş çimento esaslı kaplama malzemeleri kullanılarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile zeminlere alışılmışın oldukça dışında bir değer katıyoruz.
Likit zemin uygulamalarında ki on seneyi aşan tecrübe ile uzman ekiplerimizce gerçekleştirdiğimiz calışmalar içerisine gerektiği zamanlarda iş birliği içerisinde olduğumuz tasarımcı ve zemin sanatcılarını da dahil edip sanat niteliğinde uygulamalar yapıyoruz.
Bizler HIT Design ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz her biri birbirinden farklı uygulamalardan zevk alıp, bu yolda dünyamıza bir takım güzellikler armağan ettiğimize inanıyoruz.


Good old epoxy applications has taken a huge step forward with HIT Design.
We are a specialist flooring company which is dedicated to commercial sector floor concepts. We have our own experienced application staff but also do cooperate with artists and designers when there is a need for a specialist work.
We feel happy with what we been doing, belliewing that we add value on ordinary floors with our applications by using epoxies, poliurathanes and cement based liquid flooring systems.

Teklif ve Bilgi Alın: 0530 612 52 26