HIT Art by Jeanet Honig www.jeanet-honig.com

zeminde sanatsal çalışmalar
Bu serinin temeli boş bir tualden oluşmaktadır. Her bir zemin emsalsiz olarak yapılacak olup, binanın ve iç mekanın mimarisine ve konseptine göre özel olarak tasarlanır. HIT Art uygulamalarında gerektiğinde yerli veya yabancı zemin tasarımcıları ile birlikte calışmalar gerçekleştirilmektedir. Bizler HIT Art uygulamalarımızda özellikle zemin sanatçısı kimliğini başarıyla taşıyan Jeanet Honig ile birlikte calışmaktan büyük mutluluk duymaktayız.
Özellikleri
Çözücü içermeyen, epoksi veya poliüretan esaslı reçinelerden oluşan, iki sıvı bileşenin karıştırıldığında sertleşmesi ile meydana gelen, duvardan duvara geniş alanlarda bile kesintisiz uygulanabilen, zeminden ısıtmaya uygun, ses geçirmeyen, kokusuz, rahat, dayanıklı, geçirimsiz ve hatta kimyasallara ve güneş ışığına dayanıklı birbirinden çarpıcı pek cok renkler.

artistic floors
At the heart of this line is a blank ‘canvas’ Jeanet Honig and her special trained team then transform it into an original work of Art. Each floor is based on an individualized concept and designed and realized by floorartist Jeanet Honig.
Characteristics
solvent free, pigmented elastic floor coating based on a liquid 2-component polyurethane, seamless, liquid applied, suitable for heating, durable, impermeable and chemical resistant, UV resistant and brilliant colors.

<< Önizlemeye geri dön - Back to thumbnails

geri | ileri 1/57

HIT Art 
Thomsit Inno Center

Teklif ve Bilgi Alın: 0530 612 52 26