HIT Chic

zeminini kendisi tasarlamak istiyenlere
Bu serideki tek limit hayal gücüdür. Bu zeminlerde sizin seçiminiz olan renkler, materyaller; taş, sim, cam ve metal kullanılarak fantezi dolu olan özel bir mekân yaratılır. Bu taşlarla dış mekan görünümü evinize, ofisinize taşınabilir veya Swarowski taşlarıyla mekanınızda bir podyum esintisi yaratabilir. Zeminlere istediginiz grafik calışmasını uygulayabilir veya sticker tasarlayıp şeffaf kaplama malzemesinin altına koydurabilirsiniz.
Özellikleri
Çözücü içermeyen, epoksi, poliüretan, MMA, veya akrilik esaslı reçinelerden oluşan, iki sıvı bileşenin karıştırıldığında sertleşmesi ile meydana gelen, duvardan duvara geniş alanlarda bile kesintisiz uygulanabilen, zeminden ısıtmaya uygun, ses geçirmeyen, kokusuz, rahat, dayanıklı, geçirimsiz ve hatta kimyasallara ve güneş ışığına dayanıklı birbirinden çarpıcı pek cok renkler.

for those who wants to design her own floor
This collection integrates colors, graphics, gold-silver color pigments, metals and even print or photographic elements of the individual customers’s choice.
Characteristics
Solvent free, pigmented, floor coating based on liquid modified cement, epoxy, poliurathena, MMA, acrylics. seamless, liquid applied, suitable for heating, durable and brilliant colors.

<< Önizlemeye geri dön - Back to thumbnails

geri | ileri 1/53

HIT Chic 
Thomsit Inno Center

Teklif ve Bilgi Alın: 0530 612 52 26