HIT Color

Kendi Rengini Belirle"
Herbiri gökkuşağı parlaklığını yansıtan, 70’in üzerinde renk seçeneği. İstenen ortam ve havayı yaratmak için kisi icin özel olarak uretilebilen renklerlerden olusur. Secilecek tek renk ile uygulama mat-yarımat veya parlak olarak gerçekleştirilir.
Özellikleri
Çözücü içermeyen, epoksi veya poliüretan esaslı reçinelerden oluşan, iki sıvı bileşenin karıştırıldığında sertleşmesi ile meydana gelen, duvardan duvara geniş alanlarda bile kesintisiz uygulanabilen, zeminden ısıtmaya uygun, ses geçirmeyen, kokusuz, rahat, dayanıklı, geçirimsiz ve hatta kimyasallara ve güneş ışığına dayanıklı birbirinden çarpıcı pek cok renkler.

Set your own tone
With over 80 colors to choose from, this range certainly outshines the most radiant rainbow. Specially created tones create precisely the right mood and atmosphere. This is a one color application and the finish could be mat, semi-mat or gloss.
Characteristics
solvent free, pigmented elastic floor coating based on a liquid 2-component polyurethane or epoxy resin, seamless, liquid applied, suitable for heating, durable, impermeable and chemical resistant, UV resistant and brilliant colors.

<< Önizlemeye geri dön - Back to thumbnails

geri | ileri 1/75

HIT color 
Thomsit Inno Center

Teklif ve Bilgi Alın: 0530 612 52 26